Ile kosztuje wystawienie faktury online

Coraz więcej przedsiębiorców decyduje się na wystawianie swoich faktur za pomocą programów online. Z jakimi kosztami fakturowania trzeba się wtedy liczyć?

Faktura online może zostać wystawiona na komputerze na różne sposoby. Można pobrać specjalne szablony z sieci i potem uzupełnić je ręcznie. Można jednak skorzystać także z wygodniejszego oprogramowania, które automatyzuje proces wystawiania faktur i pozwala oszczędzać cenny czas.

Interesującą propozycją jest dzisiaj fakturowanie online, czyli specjalne oprogramowanie, które pozwala na wystawienie dokumentu za pośrednictwem przeglądarki internetowej, na przykład jak program do fakturowania wfirma.pl, który umożliwia także fakturowanie za pomocą urządzeń mobilnych – smartfonów, tabletów.

Przy podejmowaniu decyzji, jaki program do wystawiania faktur online wybrać, wielu przedsiębiorców zwraca także uwagę na ich ceny. Ile trzeba będzie zapłacić za korzystanie z takiego oprogramowania przez internet?

Programy do fakturowania online – koszty

W przypadku programów do fakturowania przez internet najczęściej mamy do czynienia z abonamentem, który opłacany jest na wybrany okres. W rezultacie firma nie musi od razu wydawać większej sumy na program.

Przykładowo, wspomniany program dostępny na stronie wfirma.pl to koszt 10-15 złotych netto na 30 dni w zależności od wyboru czasu umowy. Aktualnie firma oferuje także promocję, która pozwala na korzystanie z oprogramowania w cenie zaledwie 2-3 złotych netto na miesiąc! W związku z tym każda firma, która chciałaby wystawiać faktury jeszcze łatwiej, może robić to dzisiaj w naprawdę niskich cenach.

Co więcej, oprogramowanie do fakturowania online można także przetestować całkowicie za darmo. W tym celu należy tylko założyć swoje konto użytkownika oraz wybrać taką opcję. Po zakończeniu okresu testów można zdecydować, czy dalej korzystać z wybranego programu.

Zatem faktury online wcale nie są drogie. To atrakcyjna propozycja przeznaczona dla każdej firmy, która chciałaby jeszcze wygodniej przygotowywać tego rodzaju dokumenty!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here