Jak dobrać wysokiej jakości perfumy

Wybierając zapach dla siebie powinniśmy pamiętać o kilku podstawowych zasadach, dzięki którym będziemy mogli wybrać najlepszej jakości perfumy.

Powinniśmy zwrócić uwagę na skład, dzięki temu będziemy mogli wybrać perfumy, które mogą nam odpowiadać ze względu przykładowo na zapachy cytrusowe czy też kwiatowe. Oczywiście warto zwrócić uwagę, iż nie powinniśmy wąchać zbyt dużej ilości perfum naraz, ponieważ nasz węch przestanie działać prawidłowo. Naturalnie powinniśmy rozpylić perfumy do naszym ciele, zobaczyć w jaki sposób będę z czasem się uwalniały.

Jak sprawdzić trwałość perfum?

Jeżeli chcemy prawidłowo przetestować perfumy, powinniśmy rozpylić je na naszą skórę z odległości około 25 czy też 30 cm, oczywiście warto ich użyć na nadgarstku lub też na szyi. Oczywiście perfumy bez atomizera będziemy rozcierali na powierzchni naszej skóry, oczywiście warto pamiętać, aby nie używać ich zbyt wiele, aby zapach nie był zbyt intensywny. Pamiętajmy, że perfumy będziemy czuli przez cały dzień, dlatego też powinny być one dobrane w taki sposób, aby podobały się przede wszystkim nam. Oczywiście zamiast perfum możemy wybrać wodę perfumowaną lub wodę toaletową, tak aby zapach był nieco mniej intensywny. Zbyt intensywne perfumy mogłyby z czasem zacząć nas drażnić, czy też nawet prowadzić do bólu głowy.

Pamiętajmy także, iż perfumy unoszą się wraz z alkoholem, dlatego też powinny posiadać dużo zawartości alkoholu, dzięki temu będą mogły unosić się z naszej skóry przez dłuższy czas, dzięki temu będziemy mogli je czuć się nawet przez 16 godzin. Warto pamiętać, iż perfumy należy przechowywać się w miejscu ciemnym, raczej chłodnym, dzięki czemu alkohol zawarty w perfumach będzie ulatniał się wolniej. Oczywiście warto zwrócić uwagę na fakt, iż perfumy również posiadają termin przydatności, jest to spowodowane właśnie obecnością alkoholu, dlatego warto zwrócić uwagę na datę produkcji. Oczywiście możemy znaleźć butelki szczelnie zamknięte, jednak po otwarciu powinniśmy pamiętać, aby nie przechowywać ich dłużej niż zazwyczaj 3 lata. Bardzo interesującymi perfumami jest seria gabriela sabatini perfumy te charakteryzują się dużą wyjątkowością, bardzo ciekawe są przykładowo perfumy Miss Gabriela, jest to z pewnością zapach dla młodych kobiet, znajdziemy tutaj wyjątkowy nuty kwiatowe, maliny, słodkie kompozycje piwonii, jaśminu. Oczywiście możemy wybrać także wodę toaletową o różnej pojemności.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here