Jak usunąć konto skype?

Skype jest chyba najczęściej używanym komunikatorem na świecie, gdyż umożliwia on bez kosztową komunikację z ludźmi z całego świata. By porozumieć się z kimś na skype wystarczy dobre połączenie Internetowe i możemy dzwonić, pisać, rozmawiać, a nawet prowadzić wideo-rozmowy czy wideo-konferencje z każdym człowiekiem na świecie.
Jednak przychodzi czasem taki czas, że decydujesz się na usunięcie konta na skype, z różnych względów i nie chcesz by ktokolwiek mógł Cię znaleźć tam. I dlatego prezentuję poradnik: Jak usunąć konto skype
Istnieją dwa sposoby na usunięcie konta, sam możesz wybrać, który najbardziej Ci odpowiada.
Sposób 1 – usunięcie całkowite :
Zaloguj się na swoje konto, następnie przejdź na stronę kontaktu z działem obsługi (Pomoc—> przejdź na stronę pomocy). Kolejnym krokiem jest wybranie odpowiedniego tematu ( wybierz jako temat pomocy konto i hasło, a następnie jako powiązany problem Zamykanie konta), a następnie kliknięcie Dalej. Teraz pozostało wysłać email do działu obsługi klienta. W tym celu podaj swoją nazwę skype, adres mailowy, na którym jest konto oraz swoje dane. W następnym kroku należy opisać swój problem, wraz z krótkim wyjaśnieniem swojej decyzji.
Po kliknięciu w ikonkę Wyślij należy czekać na usunięcie konta. Sam proces może trwać do 30 dni.
Przypominam tylko, że usunięcie konta jest nieodwracalne. Wszelkie materiały czy kontakty zostaną usunięte i utracone.

Sposób 2 – usunięcie skype z komputera, ale nie usuwanie konta:
Ten sposób jest trochę inny i wymaga większego zaangażowania z naszej strony, ale za to jest znacznie szybszy (nie musimy czekać 30 dni na to, by ktoś usunął nasze konto).
Zacznijmy od logowania, następnie przechodzimy do pozycji Profil —> edytuj profil i usuwamy wszystkie podane przez nas dane z profilu, następnie klikamy na Aktualizuj. W tym momencie skasowaliśmy swoje dane, po których można było nas zidentyfikować, ale nasze konto nadal istnieje. Można je wyszukać w wyszukiwarce kontaktów po nazwie skype.
Jeżeli chcesz się pozbyć np. ze służbowego komputera swojej nazwy skype z ekranu logowania to należy wejść do folderu, gdzie mamy zapisanego skype (zwykle ścieżka: C:\Documents and settings\nazwa użytkownika systemu Windows\Application data\Skype) i należy usunąć folder mający nazwę taką samą jak nasze konto Skype.

Mam nadzieję, że teraz bez problemu poradzisz sobie z usuwaniem konta skype!

http://www.prezentbox.pl/

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułJak usunąć konto microsoft
Następny artykułPieczony schab

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here