Jedna bluza na każdą pogodę

Zmienna pogoda, nagła mgła na szczycie Tatr, czy po prostu niewielki deszcz w ciepły dzień – to typowe zjawiska jesienią i wiosną. Nikt jednak nie zabiera ze sobą trzech różnych bluz i kurtek, a chce jedną, uniwersalną. Taką, która zapewni ciepło, wygodę i jednocześnie komfort noszenia.

Co to jest ten softshell?
Nowoczesne technologie służą nie tylko w branżach IT, przemyśle czy w armii, ale także zwykłym ludziom. Jedną z nich jest materiał typu softshell. Głównie używany jest w produkcji odzieży trekkingowej i turystycznej, ale coraz częściej widać takie ubrania także na ulicach. Dlaczego? Bo softshell chroni przed zimnem oraz wiatrem oraz niewielkim deszczem. Jest niezwykle miękki, przyjemny w dotyku, ale świetnie odprowadza wilgoć na zewnątrz. Osoba poruszająca się nawet biegiem w ubraniu z softshell nie poci się, więc nie przegrzewa i nie marznie. Kurtkę czy bluzę z softeshell można nosić bez dodatkowego ubrania pod spodem. Wystarczy jedynie t-shirt lub koszulka funkcyjna.

Gdzie szukać wielofunkcyjnych ubrań?
Obecnie produktów takich na rynku jest sporo. Firmy odzieżowe, między innymi niezwykle popularna i, co ważne, rodzima firma 4F https://4fsklep.pl/softshell,63,0.html ma całą gamę produktów z tkaniny softshell, w różnych kolorach i zarówno dla osób aktywnie uprawiających sporty: bieganie, jazdę na rowerze, wspinaczkę wysokogórską, jak i dla tych, którzy po prostu chcą mieć ubranie wygodne, odporne na zabrudzenia i ścieranie, a jednocześnie wystarczające za kilka ubrań jednocześnie, zwłaszcza w naszą polską kapryśnią pogodę.

http://www.akademiatroskliwejmamy.pl/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here