Na Wspólnej.

Od poniedziałku do czwartku, o godzinie 20.15 miliony Polaków czekają na kolejny odcinek swojego ulubionego serialu. Każdy widz chce się dowiedzieć co nowego na Wspólnej wydarzy się dzisiejszego wieczoru.
W serialu rozwija się akcja w kilku wątkach. Początkowo były to wątki skupione wokół rodziny Brzozowskich oraz Ziębów. Obecnie po ponad dziesięciu latach od emisji pierwszego odcinka wątków jest znacznie więcej, bo i bohaterów przybywa.
Serial ma wątki prozaiczne, o codzienności, zwyczajne. Ale dość często pojawiają się wątki sensacyjne, a nawet kryminalne. Od kilkunastu odcinków widzowie przeżywają zniknięcie Kingi Brzozowskiej, sprzedanie dziecka przez Beatę oraz pedofilskie działanie nauczyciela Adama. jakby komuś sensacji było mało, to jest jeszcze wątek adwokacki – starcie Agnieszki i jej byłego faceta w sądzie będzie nie lada gratką! Miłośnicy romansów śledzą losy nieszczęśliwych miłości Kasi Berg, niewidomej kochanki Olafa zdradzającego ciężarną Martę, Honoraty ratującej męża alkoholika. Jest jeszcze więcej bohaterów i tematów – każdy znajdzie dla siebie coś ciekawego.
Fenomen serialu „Na Wspólnej” jest obserwowany i badany przez socjologów. Serial ma coraz młodszą widownię a widzów wciąż przybywa. Może Polacy lubią ten film, bo są w nim znani i lubiani aktorzy. A może brak polityki decyduje o popularności filmu. Wielu z nas pewnie identyfikuje się z bohaterami filmu – są zwyczajni, tacy jak my i mają takie same problemy jakie my mamy. W ten prosty sposób serial „Na Wspólnej” stał się serialem o naszym życiu, naszej rodzinie, o nas.

http://www.kobietaimoda.pl/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here