Audi S7 spalanie

Audi S7 to usportowiona wersja samochodu Audi A7 Sportback-samochodu osobowego ze średnio-wyższej półki produkowanego przez koncern Audi AG od 2010 roku. Samochody produkowane przez koncern z Ingolstadt są pomostem pomiędzy klasycznymi samochodami osobowymi a wersjami totalnie sportowymi, do jazdy ekstremalnej. Sylwetka przypominająca swoją linią nadwozie coupe cieszy się dużą popularnością, jako model dorównujący wyglądem klasycznym limuzynom, jednak ze sportowym pazurem.
Jak przystało na godnego reprezentanta serii S-line model Audi A7 I S7 Sportback został wyposażony w podwójnie doładowany silnik V8 o pojemności 4, 0l oraz 420KM 309kW, w Audi S7 spalanie w przypadku tego wariantu średnio wyniesie około 13, 9l/100km. Warto przy tym dodać, że to ekskluzywne połączenie Limuzyny i Samochodu w pełni sportowego potrafi jak na tak mocny silnik być niezwykle oszczędna, według deklaracji producenta średnie spalanie wyniesie około 9, 6l/100km, a w przypadku oszczędnej, stabilnej jazdy ze stałą prędkością w trasie na przykład po autostradzie średnie spalanie ma szansę być niższe niż 8l/100km. Jednak jeśli poruszamy się w cyklu miejskim, w przypadku którego średnie spalanie zawsze jest większe może ono oscylować nawet w okolicach ponad dwudziestu litrów na każde przejechane sto kilometrów. Jednak S-line to samochody, które najlepiej poczują się w trasie-wtedy bowiem pokazać nam mogą one swoje możliwości i swój sportowy pazur-w przypadku takiej właśnie jazdy w trasie wyniki spalania są zbliżone do tych deklarowanych przez producenta. Oczywiście to wszystko zależne jest głównie od osoby prowadzącej samochód i jej stylu jazdy.
Audi S7 to samochód sportowy, aczkolwiek wizualnie nieco ugrzeczniony. Zachęca swoim potencjałem zarówno do jazdy sportowej jak i zwykłej codziennej jazdy nie rzucając się przy tym w oczy. Ciężko wyobrazić sobie lepsze połączenie normalnego, osobowego samochodu, oraz sportowej maszyny zapewniającej nam sportową jazdę i wyjątkowy komfort na drodze i piękno wizualnej strony tego modelu.

http://www.getmoto.pl/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here