Voucher na kurs salsy to pomysł na prezent dla pary, która szuka inspiracji na pierwszy taniec w dniu ślubu. Pole dance to propozycja dla kobiet, które chcą zwiększyć pewność siebie i świadomość własnego ciała. W prezencie dla niej można także ofiarować kurs tańca towarzyskiego lub energicznej zumby.

Taniec na rurze

Kurs pole dance to oryginalny pomysł na prezent dla kobiety, która chce zwiększyć pewność siebie, poczuć się zmysłowo i kobieco, a także trenować brzuch, nogi oraz ramiona. Taniec na rurze to połączenie akrobatyki, gimnastyki i tańca. Treningi wymagają dużego zaangażowania mięśni, ale żeby zacząć zajęcia wcale nie trzeba być wprawioną gimnastyczką. Taniec na rurze jest bardzo kobiecy i seksowny. Kobiety chodzą na zajęcia z pole dance, także dlatego, by nauczyć się zmysłowo poruszać i być bardziej świadome własnego ciała.

Karnet na zumbę

Zumba to energiczne zajęcia fitness połączone z latynoską muzyką. Do ćwiczeń wykorzystuje się określoną choreografię dobraną w taki sposób, aby można było z niej korzystać nie będąc doskonałym tancerzem. Zajęcia z zumby rzeźbią i modelują całe ciało, spalają kalorie oraz są doskonałą zabawą dla uczestniczek. Niekiedy do ćwiczeń wykorzystuje się specjalne ciężarki wypełnione piaskiem, które przy energicznym potrząsaniu brzmią jak instrumenty.

Taniec towarzyski

Karnet na kurs tańca towarzyskiego to trafiony prezent, np. dla par, które chcą korzystać z aktywności fizycznych razem. Najpopularniejsze style to np.: walc wiedeński i angielski, samba, cha cha czy klimatyczny fokstrot. Ucząc się tańca pod okiem profesjonalnego trenera, można później zaskoczyć znajomych swoimi umiejętnościami na takich imprezach, jak: wesela czy uroczyste bale. 

Energetyczna salsa

Salsa to bardzo energetyczny i rytmiczny styl tańca. Charakteryzują go dynamiczne figury, efektowne prowadzenia oraz eksponowanie kobiecości partnerki. Salsa przeznaczona jest dla osób pełnych energii i zmotywowanych. Po opanowaniu podstaw tańca można go tańczyć zarówno w duecie, jak i solo. Salsa to bardzo oryginalny pomysł na pierwszy taniec, dlatego kurs można podarować w prezencie dla przyszłych małżonków, żeby mogli wykorzystać voucher jeszcze przed ślubem.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here