prezerwatywy

Antykoncepcja bardzo często negatywnie wpływa na kobiety. Tycie, złe samopoczucie, senność, bóle czy nawet spadek libido, to tylko kilka ze skutków na które kobiety się skarżą. To dlatego wiele Panów, chcąc odciążyć swoje partnerki, decyduje się na wzięcie tego na swoje barki. Zobaczcie jakie możliwości zabezpieczania się są przeznaczone dla Panów. 

Przeczytaj też: https://www.plotki.pl/metody-antykoncepcji-dla-mezczyzn/

Prezerwatywa

Prezerwatywa jest to chyba najbardziej popularny sposób na antykoncepcję nie tylko dla mężczyzny, ale również dla kobiety. Nie tylko chroni ona przed chorobami wenerycznymi, takimi jak np. HIV czy AIDS, ale również nie ma wpływu na zdrowie partnera czy partnerki. 

Niestety u niektórych, mogą one wywołać uczulenie na lateks, wtedy musimy poszukać w sklepach lub w sieci prezerwatyw bezlateksowych.

Wazektomia

Wazektomia należy do bardziej zaawansowanych metod antykoncepcji. Jest to zabieg, który wykonywany jest bez użycia skalpela. W jaki sposób przeprowadzany jest zabieg?  Podczas niego lekarz przecina i podwiązuje nasieniowody. Ma to na celu stałe, bądź okresowe, przerwanie transportu plemników. 

Metoda ta nie jest zbyt popularna, jednak jest o wiele bardziej skuteczna niż prezerwatywa. W Polsce taki zabieg jest jak najbardziej legalny i kosztuje około 2000 złotych. Z perspektywy czasu jest to bardzo opłacalne.

Stosunek przerywany

Wiele osób uważa stosunek przerywany za dobrą metodę antykoncepcji, jednak prawa jest taka, że metoda ta nie chroni nas przed ciążą w żaden sposób. Podczas stosunku wydzielany jest preejakulat, który w swoim składzie również zawiera plemniki i może doprowadzić do zapłodnienia. 

W przypadku jeżeli chodzi o ciążę, lepiej jest wydać trochę pieniędzy na inne środki antykoncepcji, które przynamniej będą dawały nam komfort psychiczny. W innym przypadku może skończyć się to nawet nieplanowaną ciążą.

Zobacz też: http://www.30wtrampkach.pl/plastry-antykoncepcyjne/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here