okulary przeciwsłoneczne

Okulary słoneczne to dopełnienie każdej stylizacji w lato. Pomimo komfortu zapełniają też ochronę oczom przed promieniami słonecznymi. Dodają też charakteru całej stylizacji. Badania naukowe potwierdzają, że odpowiednie okulary przeciwsłoneczne powinniśmy kupować wyłącznie u optyka. Wtedy mamy pewność, że chronią nas one w 100%. Przekonaj się, jakie są najczęstsze błędy popełniane przy zakupie okularów przeciwsłonecznych. 

Przeczytaj też: https://blogwartzachodu.pl/okulary-przeciwsloneczne-najczestsze-bledy-popelnianie-przy-zakupie/ 

Jakie błędy popełniane są przy kupowaniu okularów przeciwsłonecznych? 

Kupowanie okularów w nieodpowiednich miejscach – najlepszym, ale też najdroższym rozwiązaniem jest zakup okularów u optyka. Daje nam to pewność, że okulary będą chroniły nasze oczy. 

Złe dopasowanie do kształtu twarzy – na rynku mamy dostępnych wiele modeli okularów przeciwsłonecznych. Powinniśmy wybrać taki, który nie będzie spadał nam z nosa i nie pozwoli na niebezpieczne prześwity, przez które promienie mogą podrażnić z naszą spojówkę. 

Traktowanie uznanej marki jako pewnik jakości okularów – niestety, skuteczna ochrona przed słońcem jest kosztowna. Jednak to nie wysoka cena, która spowodowana jest znaną marką powinna być wyznacznikiem jakości, ale ich faktyczne, ochronne działanie. 

Okulary jedynie jako modny dodatek – sporym błędem jest traktowanie okularów jedynie jako modny dodatek i zapominanie, po co one właściwie służą. Kupujemy takie okulary, które nam się najbardziej podobają, jednak nie możemy zapominać, że ich najważniejszą funkcją jest ochrona, a nie ładny wygląd. 

Okulary dla Pań 

W tym sezonie wielkie okulary na pół twarzy nie są już. Obecnie rządzą wąskie oprawki, które stylizowane są na lata 90. Szkła części są kolorowe, niż klasyczne. Do tego odsłaniają podkreślają atuty naszej twarzy. Moda na wąskie okulary uwielbiana jest przez dom mody, cena na fotografów i influencerów. 

Okulary dla Panów 

Nie da się ukryć, że moda dzisiejszych czasów staje się coraz bardziej unisex. Okulary dla panów odbiegają już coraz bardziej od tych klasycznych modeli z ciemnymi szkłami. Coraz modniejsze stają się kolorowe oprawki i wzory. 

Zobacz też: http://www.oliwkowo.pl/czapka-na-lato-z-daszkiem-czy-z-rondem/ 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here