Naucz się robić sobie hybrydy

Wiele kobiet każdego miesiąca decyduje się na wizytę u ulubionej stylistki paznokci w celu zrobienia świeżej hybrydy. Okazuje się, że mając zestaw do hybryd, można jednak wykonać tę samą pracę na własnych paznokciach – i na własnych zasadach! Czy to rzeczywiście tak proste, że warto nabyć start set do robienia paznokci?

Skąd czerpać inspiracje?

Niektóre z pań nie lubią malować sobie paznokci, ponieważ brakuje im inspiracji do łączenia kolorów lub nie czują się wystarczająco zdolne, by robić sobie samodzielnie ciekawe wzorki. Jednocześnie mają one dosyć jednolitych kolorów na swoich palcach i potrzebują co jakiś czas zabłysnąć czymś nowym. Okazuje się jednak, że przy szerokiej dostępności rozmaitych tutoriali w internecie nie powinno być większych problemów z zaczerpnięciem z nich zarówno wiedzy na temat poprawnego nakładania hybryd, jak i inspiracji dotyczących wzorów czy stylów malowania. Zestaw do hybryd z początkowymi trzema kolorami warto uzupełnić o inne odcienie, aby móc tworzyć jeszcze bardziej zwariowane stylizacje. Do wykonywania zdobień można wykorzystać wiele rzeczy – patyczki, gąbeczki, szablony, naklejki, sypki brokat i wiele innych! Tak naprawdę istotną rolę odgrywać tu będzie czas – im więcej wolnych chwil mamy na przyswojenie sobie podstaw wykonywania zdobień i przetestowanie nowych sposobów na ich zrobienie, tym lepsze efekty przyniesie wykonana praca!

Jak skompletować niezbędne lakiery i akcesoria?

Kompletując wszystko, co będzie potrzebne do robienia domowych hybryd, można uciec się do dwóch rozwiązań. Pierwsze, to sprawdzanie opinii dotyczących poszczególnych kosmetyków, akcesoriów i lamp UV i dokonywanie wyboru poszczególnych z nich na podstawie własnych wniosków wyciągniętych z tego researchu. Drugie rozwiązanie jest znacznie prostsze i wymaga zdecydowanie mniej czasu. Zestaw do hybryd jest tańszy niż kupowanie każdego kosmetyku czy akcesorium osobno, a do tego zawiera na wstępie wszystko, co będzie niezbędne do stworzenia pierwszego domowego manicure hybrydowego. Kupując gotowy zestaw hybryd, możesz od razu po powrocie z zakupów (albo po dostarczeniu przesyłki przez kuriera) rozpocząć zabawę w malowanie paznokci, bez obaw o to, że o czymś zapomniałaś!

Jak nauczyć się robić hybrydy?

Zestaw do hybryd zawierać będzie bazę, top i trzy kolory, a także aceton i nail cleaner, waciki bezpyłowe oraz lampę UV do utwardzania warstw. Najlepszym i darmowym nauczycielem będą filmiki dostępne w sieci, z których nauczysz się przede wszystkim jak prawidłowo przygotować płytkę paznokcia pod hybrydę. To bardzo ważne, ponieważ źle przygotowana płytka będzie w przyszłości źle utrzymywała lakier i w efekcie manicure nie będzie tak trwały, jak powinien być. Filmiki z tutorialami możesz w dowolnej chwili zatrzymać, zmienić, przewinąć – wiele kobiet nauczyło się w ten sposób podstaw manicure hybrydowego, a obecnie same są w stanie przekazywać swoją wiedzę, tworząc własne filmiki. Może i ty będziesz jedną z takich osób? Może właśnie dzięki zestawowi do robienia paznokci uda ci się odnaleźć nową pasję i w przyszłości otworzysz swój własny salon? Bardzo wiele biznesów rozpoczyna się właśnie od nieśmiałych prób i testowania swoich umiejętności! A jeśli nawet nie wiążesz swojej przyszłości z malowaniem paznokci, to może uda ci się znaleźć super sposób na zaoszczędzenie pieniędzy! W końcu umiejętność samodzielnego robienia hybryd to spore oszczędności wynikające z porzucenia  wizyt u stylistki!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here