Inteligentne zegarki od dłuższego czasu podbijają zegarmistrzowski rynek. Wielu zwolenników nowoczesnych technologii wskazuje jednak na jednolity design i powielane rozwiązania, którymi charakteryzują się smartwatche. Oczekiwania na estetyczny przełom przerwała seria Diesel ON jednego z najbardziej renomowanych producentów zegarków męskich.

Diesel ON zachwyca!

Smartwatche Diesel ON to podróż do innej galaktyki. Futurystyczna estetyka oraz mnogość funkcjonalności zegarka przeniosą Cię w przyszłość. Każdy z modeli został wyposażony w okrągłą, bardzo przejrzystą tarczę utrzymaną w kontrastującej czerni i bieli bądź odcieniach niebieskiego. Full Guard Smartwatch pozwala w niecodzienny sposób wyświetlić wiele informacji, jakimi dysponuje. Wśród nich znajdziesz aktualną datę i godzinę, ilość przebytych kroków porównaną z Twoim celem, temperaturę, a także stan naładowania baterii. Prócz tego, bezprzewodowe połączenie z telefonem umożliwi Ci obsługę połączeń głosowych i tekstowych oraz multimediów, usprawniając komunikację.
Oryginalne zegarki Diesel ON zostały wyposażone w możliwość bezprzewodowego ładowania, która pozwala raz na zawsze zapomnieć o kablu ładowarki. Zegarki męskie o wyjątkowym rozmieszczeniu funkcji na tarczy, przykuwają uwagę nie tylko fanów nowinek technologicznych. Pomimo ich bardzo nowoczesnego charakteru, doskonale spisują się z eleganckimi strojami.

Niezwykła technologia zegarków Diesel ON!

Miłośnicy ponadczasowych rozwiązań i klasycznych tarcz analogowych nie muszą rezygnować z udogodnień, jakie dała nam technologia. W serii Diesel ON pojawił się model hybrydowy pod nazwą Mega Chief Hybrid. W eleganckiej, wyrazistej kopercie charakterystycznej dla kultowych modeli marki, zamknięto inteligenty mechanizm. W rezultacie, zegarek ze wskazówkami i indeksami godzinowymi policzy także Twoje kroki, spalone kalorie i bezprzewodowo połączy się z telefonem.
Funkcjonalne męskie zegarki hybrydowe są idealnym rozwiązaniem dla panów, którzy nie chcą rezygnować z formalnego stylu uzupełnionego o wyszukane dodatki. To przy nich zachowasz charakter swoich dotychczasowych stylizacji i zyskasz na funkcjonalności czasomierza.

Niebanalny design zegarków Diesel! 

Ekstrawaganckie zegarki męskie Diesel zostały stworzone z myślą o absolutnej unikalności ich użytkowników. Możliwość personalizacji, innowacyjny design oraz dodatkowe funkcje sprawiają, że zegarek w mgnieniu oka staje się odzwierciedleniem Twojego charakteru.
Szczególną uwagę warto zwrócić na masywność tarczy, dzięki której dodatek zyskuje bardzo męski charakter. Starannie zaprojektowana koperta w połączeniu ze skórzanym paskiem, bransoletą bądź paskiem z tworzywa sztucznego, idealnie wkomponuje się w Twój codzienny i formalny strój. Niezwykle oryginalne zegarki, jakimi od zawsze zaskakuje Diesel, są propozycją, obok której nikt nie może przejść obojętnie. Innowacyjne rozwiązania estetyczne i gadżety w postaci latarki LED podbiły już serce niejednego mężczyzny! Każdy z czasomierzy został zamknięty w solidnym pudełku z logotypem marki. Zegarki męskie nigdy wcześniej nie były tak dobrze dopracowanym połączeniem zaawansowanej technologii z nienagannym stylem.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here