Darłówko to słowo nieco mylące. Większości turystów myli je z miejscowością, podczas gdy Darłówko to tak naprawdę dzielnica Darłowa. Z kolei to miasto znajduje się w województwie zachodniopomorskim.

Większości osób kojarzy Darłówko w wiatrakami, które są charakterystyczne, ponieważ możemy je zauważyć z niewielkiej odległości. Ale Darłówko to nie tylko wiatraki. Chcąc spędzić tu wakacje mamy do dyspozycji dość bogatą ofertę noclegową. Do wyboru mamy przede wszystkim na wysokim standardzie hotele, pensjonaty, wille czy pokoje gościnne. W centrum te ceny są oczywiście o wiele wyższe. Ale dzięki temu mamy wszędzie blisko.

Jeśli jednak szukamy czegoś o wiele tańszego powinniśmy szukać noclegu głównie na obrzeżach Darłówka. Wtedy ceny za pokoje gościnne są już nieco niższe, poza tym możemy również skorzystać z pola biwakowego. Tak naprawdę każdy znajdzie tu coś dla siebie, ponieważ baza noclegowa jest bardzo bogata. Stąd też nocleg znajdzie tu osoba bardzo wymagająca, jak i ta, która nie chce przepłacać na zakwaterowanie.

Jeśli chodzi o samo Darłówko to z pewnością nie brakuje to dodatkowych atrakcji. Jedną z nich jest chociażby możliwość popłynięcia statkiem czy łodziom. Warto również odwiedzić Karczmę Śpiewających Kucharzy i Kelnerów, którzy umilą nam jedzenie. W sezonie jest tego jednak o wiele więcej. Ale warto wspomnieć, że Darłówko jest otwarte na turystów przez cały rok. Wtedy najlepiej skorzystać z usług hotelowych, w których to mamy możliwość skorzystania ze SPA czy pójścia na kręgle.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here