Figura kolumna

Figura kolumna, pewnie wiele z was słyszało o niej, czym jednak się wyróżnia na tle innych? Kobieta, która ją posiada ma przede wszystkim długie nogi oraz ręce, a do tego wąską talię. Co wskazuje na to, że jest bardzo zgrabna. Posiadają ją najczęściej młode modelki, które są pozbawione kobiecych krągłości. Jakie ubrania powinny dla siebie wybierać, żeby wyglądać atrakcyjnie?

Źródło: https://www.wroclovedesign.pl/figura-kolumna-co-nosic/

Cechy charakterystyczne dla figury kolumny

Mimo, że kolumna kojarzy się z przedmiotem masywnym, w przypadku figury jest inaczej. Kobiety posiadające taką sylwetkę są niezwykle proporcjonalne, a przy okazji piękne i wyjątkowe. Dlatego nie powinny mieć kompleksów, wynikających z ich sylwetki. Figurę kolumnę można przyrównać do litery I. Na pierwszy rzut oka przypomina sylwetkę chłopca, jednak są to kształty które należy docenić.

Kolejną zaletą tej sylwetki, oprócz długich nóg jest płaski brzuch, niewielka pupa oraz biust. Taka figura jest pozbawiona typowych dla kobiety krągłości. Można powiedzieć, że to jest jej jedyna wada. Za to jej głównym plusem jest to, że przez całe życie wygląda się młodo, jak nastolatka!

Na co musi zwrócić uwagę kobieta, posiadająca figurę kolumnę?

Figura kolumna jak już wiadomo jest pozbawiona kobiecych krągłości, dlatego tak ważne jest dobieranie dla niej odpowiednich ubrań, które sprawią że każda z Pań będzie czuła się seksownie. Przed wykonaniem tego, warto jednak pozbyć się kompleksów i zaakceptować samą siebie.

Wiele kobiet posiadających figurę kolumnę, boi się założyć bardziej dopasowanych ubrań, wynika to z tego że nie chcą pokazywać, że są pozbawione typowych kształtów. A to błąd! Trzeba podkreślać swoją wyjątkowość. Nikt z nas nie jest ideałem, ponieważ ideał nie istnieje. Co do ubrań, kobiety które posiadają długie ręce i nogi najczęściej mają problem z doborem ciuchów, których nogawki i rękawy nie będą za krótkie. Dlatego najlepszym pomysłem jest wybieranie takich fasonów, które same rozwiążą ten problem. W obecnym czasie bardzo modne stały się spodnie sięgające do kostek oraz o długość 7/8, zakładając taki krój nie musimy się przejmować, że coś jest nie tak. Podobnie jest z górnymi częściami garderoby, najrozsądniejszym rozwiązaniem jest będzie noszenie bluzek z szerokimi i bufiastymi rękawami, oprócz tego wiele firm wypuszcza na rynek koszulki o długości 3/4.

Zobacz też: http://www.oliwkowo.pl/buty-sportowe-z-czym-je-najlepiej-polaczyc/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here