myjnia samochodowa bezdotykowa

Myjnie samochodowe bezdotykowe są bardzo często wybierane przez kierowców. Mimo, że na takiej myjni to my sami myjemy auto, cały proces trwa zaledwie kilka minut i jest dość tani, ponieważ średnio jedna minuta mycia kosztuje nas złotówkę – w zależności od miasta.

Zalety myjni samoobsługowej

Według wielu kierowców ogromną zaletą jest możliwość umycia samochody w ciągu całej doby. Niektórzy specjalnie wybierają bardzo późne godziny wieczorne lub nawet nocne, ponieważ dzięki temu omijają kolejki, które często tworzą się podczas dnia. Niewątpliwym atutem jest również cena, o której wspomnieliśmy już wyżej. Myjnie te są zdecydowanie tańsze od tych ręcznych, ale też bardziej dokładne niż automatyczne, ponieważ w przypadku myjni samoobsługowej bezdotykowej kierowca sam czyści samochód, więc ma wpływ na jakość mycia. Warto jednak zapoznać się z regulaminem myjni oraz rodzajem środków, jakich używa. Wiele z nich tnie koszty, co może niestety odbić się na karoserii naszego samochodu. Dobrze jest również przeczytać instrukcje obsługi myjni bezdotykowej, aby zorientować się, który z czterech lub sześciu dostępnych programów do czego służy.

Myjnia samochodowa bezdotykowa - jaką wybrać

Powinniśmy wiedzieć, że myjnie nie pozwalają na używanie własnych preparatów do czyszczenia lub gąbek. Aby ułatwić mycie kierowcom, niektóre z nich wyposażone są w specjalne szczotki, z których leci aktywna piana. Takie myjnie są niezwykle popularne i cieszą się dobrą opinią. Większość myjni posiada rozdrabniarki do banknotów, jednak dobrze jest mieć przy sobie drobne, zwłaszcza kiedy będziemy korzystać z innej myjni niż dotychczas i nie jesteśmy pewni, czy jest ona wyposażona w takie urządzenie. Niektóre myjnie poszły z duchem czasu i dla wygody klientów dysponują również terminalem płatniczym, który pozwala za umycie samochodu zapłacić kartą.

Rekomendacje

Zanim wybierzemy myjnię samochodową bezdotykową w naszym mieście, warto zapoznać się z opiniami innych klientów. Nie każdy właściciel jest uczciwy i dba o swój sprzęt, a lepiej unikać jest kiepskiej jakości środków do czyszczenia i wysłużonych już narzędzi.

Koszty korzystania z myjni samoobsługowej

W zależności od wielkości pojazdu i stopnia zabrudzenia, średnia kwota za umycie auta to około 8-12 złotych, w niektórych, lepiej wyposażonych myjniach zapłacimy 20 złotych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here