Przydatne informacje na temat przeszczepu włosów

Nadmierne wypadanie włosów to objaw, na który warto zwrócić uwagę. Może on być symptomem tego, że w organizmie człowieka dzieje się coś niepokojącego. Jeśli włosy dosłownie lecą garściami, a na głowie pojawiają się nagie miejsca, warto skonsultować się ze specjalistą. Trycholog to osoba, która doskonale zna się na zdrowiu włosów. Klinika włosa Warszawa jest miejscem, w którym osoby zainteresowane przeszczepem włosów znajdą wsparcie oraz rzetelną informację.

Przeszczep włosów Warszawa

Łysienie to bardzo trudna sytuacja dla każdego, kto jej doświadcza. Nie da się ukryć, że piękne, zdrowe i zadbane włosy są bardzo ważnym atutem urody. Współcześnie istnieje jednak sposób na poradzenie sobie z łysieniem. To przeszczep włosów.

Przeszczepianie włosów Warszawa – na czym polega?

Nowoczesna metoda leczenia łysienia polegająca na przeszczepie włosów daje szansę na pozbycie się kompleksów. Podczas przeszczepu włosów cebulki włosowe wraz z mieszkiem oraz kawałkiem skóry są pobierane od pacjenta. Następnie przeszczepia się je tam, gdzie na skórze głowy pacjenta znajdują się nagie miejsca.

Przeszczep włosów warszawa ceny

Niestety za przeszczep włosów pacjent całkowicie musi zapłacić z własnej kieszeni. Ta metoda leczenia nie jest refundowana w ramach NFZ. Warto zatem wcześniej umówić się na konsultację, aby zespół specjalistów mógł stwierdzić, czy w przypadku konkretnego pacjenta przeszczep włosów będzie prawidłową metodą postępowania. Ceny za przeszczep włosów w przypadku pojedynczego miejsca to około 2000 zł

Klinika włosów Warszawa

Nowoczesne metody przeszczepu włosów są zdecydowanie mniej inwazyjne, dzięki czemu pacjent szybciej powraca do pełni sił. Warto jednak wziąć sobie kilka dni wolnego, ponieważ miejsca po przeszczepie muszą się zagoić. Podczas procedury medycznej najczęściej wykorzystywane są roboty, które obsługiwane są przez wykwalifikowaną kadrę medyczną. To właśnie dzięki temu pobieranie włosów z tak zwanego obszaru biorczego, a następnie wszczepienie ich przebiegach zdecydowanie szybciej i bardziej precyzyjnie.

Przeszczepianie włosów Warszawa efekt

Na pierwsze efekty przeszczepu włosów trzeba trochę poczekać. Zwykle po około pięciu lub sześciu tygodniach pojawiają się tak zwane baby hair, a zatem bardzo delikatny puszek. To najlepszy dowód na to, że procedura medyczna powiodła się.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here