Kusi Cię prawdziwa przygoda? Chcesz spędzić wakacje inaczej niż zawsze? Wybierz się nad Adriatyk i wyrusz w długi rejs po Chorwacji, wzdłuż wybrzeża tego pięknego kraju. Czeka na Ciebie mnóstwo atrakcji!

Rejsy morskie

Wczasy nad Adriatykiem to gwarancja doskonałej pogody i pięknego słońca. Dlatego rejs jest wyjątkową przyjemnością. Na jachcie nie można się nudzić, bo zarówno żeglowanie, jak i podziwianie przepięknych krajobrazów czy opalanie się na pokładzie jest niezwykle przyjemne. W czasie rejsu możemy cieszyć się podziwianiem przyrody, zapierających dech w piersiach krajobrazów, zachwycać kolorem czystej, turkusowej wody.

Rejsy po morzu są też doskonałą okazją aby odpocząć od hałasu, dużej ilości ludzi, która otacza nas na co dzień, dają więc możliwość naładowania akumulatorów na kolejne miesiące. Żeglowanie u wybrzeży Chorwacji nie jest nudne także dlatego, że z pokładu jachtu możemy podziwiać liczne wyspy chorwackie, których jest aż 1246! Z czego tylko kilkadziesiąt jest zamieszkanych przez ludzi.

Nie tylko morze

Rejsy dają też możliwość zawijania do dużych i małych portów zarówno na kontynencie, jak i zamieszkanych wyspach. Wybierając rejsy w Chorwacji nie musimy więc rezygnować z rozrywek charakterystycznych dla tradycyjnych form wypoczynku. Możemy zwiedzać zabytki, odwiedzać restauracje z regionalną kuchnią, poznawać ludzi, brać udział w zabawach, odwiedzać sklepy z pamiątkami, wybrać się na targ rybny.

Rejsy po morzu można połączyć ze zwiedzaniem Dubrownika, miasta Split czy Pula, chętnie odwiedzanego portu adriatyckiego – Hvar czy Korcula. Oczywiście na tym lista się nie kończy, bo jest też wiele mniejszych, równie fascynujących miejsc wartych odwiedzenia.

Rejsy w Chorwacji – nie tylko dla bogatych

Choć rejsy kojarzą się nam z luksusem i rozrywką dla bogaczy, to okazuje się, że ich ceny są bardzo przystępne i nie odbiegają zbytnio od standardowych wczasów w hotelach cztero- i pięciogwiazdkowych, które najczęściej wybierają turyści. Z pomocą serwisu Rejsomat.pl, który umożliwia wyszukanie najlepszych rejsów i lotów, można znaleźć naprawdę bardzo atrakcyjne propozycje, które nie nadszarpną naszego budżetu. Dlatego warto się wybrać w rejsy, o których z błyskiem w oczach będziemy później opowiadać znajomym.

Rejsy dla każdego

Wiesz już, że rejsy to fantastyczna przygoda i doskonała alternatywa dla tradycyjnych form wypoczynku. Wiesz też, że przeszkodą nie są wysokie ceny. Ale na pewno pojawiła Ci się w głowie myśl, że i tak nie możesz skorzystać z tej formy rozrywki i wypoczynku, gdyż nic nie wiesz o żeglowaniu. Nic bardziej mylnego! Okazuje się, że nawet nie mając potrzebnych wiedzy i umiejętności można wyruszyć we wspaniały rejs. Wystarczy wtedy poszukać ofert, które proponują rejs w towarzystwie obsługi jachtu. W ten sposób zajmiemy się wyłącznie relaksem i podziwianiem widoków, a żeglowanie i zapewnienie bezpieczeństwa zostawiamy wykwalifikowanej załodze. Choć oczywiście jest to także okazja by się nauczyć od nich nowych umiejętności. Możliwość wyruszenia w rejs z załogą sprawia, że z tej formy wypoczynku mogą skorzystać osoby starsze czy niepełnosprawne. Dlatego marzenie o rejsie można spełnić zawsze, wystarczy tylko odrobina chęci.

Sprawmy, by każde wakacje były wyjątkowe, na długo utkwiły nam w pamięci i dostarczyły mnóstwa pozytywnych wrażeń. Rejsy w Chorwacji w całości spełniają te oczekiwania. Aktywnie spędzisz czas, poznasz Chorwację z zupełnie innej, fascynującej strony i zdobędziesz nowe doświadczenia. A może nawet połkniesz bakcyla i żeglarstwo stanie się Twoją życiową pasją? Przekonaj się!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here