śmieszne wierszyki świąteczne

Śmieszne wierszyki to doskonała alternatywa dla życzeń świątecznych. Jeśli nie chcesz aby Twoje życzenia były nudne i monotonne, możesz zamiast nich zastosować zabawne wierszyki świąteczne.Pamiętając o tym komu wypada a komu nie wypada ich dostać.

Przeczytaj też: https://www.e-warsaw.pl/smieszne-wierszyki-swiateczne/

Komu wypada wysłać zabawne życzenia świąteczne?

Przed wysłaniem powinieneś zastanowić się czy wierszyk możesz wysłać do odpowiedniej osoby. Nie należy wysyłać ich swojemu szefostwu czy dla rodziców swojej dziewczyny. Unikajmy też dzielenia się takimi życzeniami, które niedawno przeżyły przykrą sytuację i nie są w nastroju na śmieszne życzenia. 

Przykłady śmiesznych wierszyków świątecznych 

„Wesołego jajka – oj, to nie ta bajka! Przepraszam, pomyłka, to miała być choinka! Więc życzę prezentów, szczęśliwych momentów, karpia smacznego i świętowania udanego”

„By Ci wszystko pasowało, by kłopotów było mało. By się wiodło znakomicie, by wesołe było życie. Sto całusów na dodatek, by smaczniejszy był opłatek”

Dużo żarła, dobrej muzy. Lasek boskich jak arbuzy. Zgrzewy piwa i ogórka, A na sylwka petard półka”

„Śniegu po pachy. Smacznej kiełbachy. Prezentów kupę. Różdżki na dupę. Do nieba choinki oraz szczęśliwego wyskoku do Nowego Roku!”

„By Ci życie pasowało i problemów było mało, żeby dzieci było zdrowe, a małżeństwo odlotowe. I żeby Mikołaj święty wspaniałe przyniósł prezenty”

Czy Twoim zdaniem śmieszne wierszyki to dobra alternatywa dla zwykłych nudnych życzeń? Jak wiadomo, nie dla wszystkich będzie to dobra opcja, ponieważ według zasad savoir-vivre nie powinno się ich wysyłać do niektórych osób. Jest to całkowita prawda, takie życzenia nadadzą się dla kogoś, kto zna nasze poczucie humoru, a taka wersja życzeń go nie urazi. Składajmy zatem życzenia z głową. 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here